KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 2851396
nr 285 1396
Akvarell
bär sign. E Boudin, 26x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 17 november 2003
ledande budet*
1.500 kr
2.000 kr
2.500 kr
3.000 kr
3.500 kr
4.000 kr